Wczytuje Wydarzenia
Znajdź Wydarzenie

Nawigacja Listą Wydarzeń

Maj 2017

Film „Teraz i w godzinę śmierci”

20 maja - 24 maja
kino Sokół, Nowy Sącz

Kiedy: 20 maja, godz. 12.15, 18.00; 21 maja, godz. 12.15, 14.40, 18.00; 22-23 maja, godz. 14.40, 18.00; 24 maja, godz. 16.40 Informacje: Młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest już spokojny. W zaciśniętej, brudnej od krwi pięści, trzyma różaniec. Autorka zdjęcia ginie w Afganistanie trzy lata później. Historia tej fotografii stała się inspiracją dla dwóch polskich filmowców Mariusza Pilisa i Dariusza Walusiaka. Wraz z kamerą wyruszyli w wielomiesięczną podróż przez cztery kontynenty, by przekonać się czy naprawdę, jak twierdzą katolicy,…

Dni Krzyżowe

22 maja - 24 maja

Kiedy: 22-24 maja, godz. 17.30 Informacje: Dni Krzyżowe to czas szczególnej modlitwy o urodzaje i Boże błogosławieństwo. Codziennie o godz. 17.30 będzie odprawiana Msza św. w intencji mieszkańców parafii, a po niej odbędzie się procesja do kapliczki. 22 maja – Msza św. w int. mieszkańców Biegonic. Procesja w kierunku Podoleńca 23 maja – Msza św. w int. mieszkańców Łazów Biegonickich. Procesja w kierunku Łazów Biegonickich 24 maja – Msza św. w int. mieszkańców Zagórza. Procesja wokół kościoła.

Festyn w Biegonicach

27 maja @ 09:00
Boisko KS „Biegoniczanka”

Zarząd Osiedla Biegonice organizuje w najbliższą sobotę o godz. 9.00 Turniej Piłki Nożnej a o godz. 13.00 Festyn z okazji Dnia Dziecka. Przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci oraz strefa kulinarna z grilem. Organizatorzy zapraszają wszystkich parafian a zwłaszcza dzieci.

Spotkanie Komitetu Przygotowawczego Jubileuszu 750-lecia Parafii

28 maja @ 16:30

W skład Komitetu wchodzi 20 osób zaproszonych przez ks. proboszcza do bliższej współpracy przy organizacji Jubileuszu parafii. Spotkanie inaugurujące prace Komitetu odbędzie się w budynku plebanii w niedzielę 28 maja o godz. 16.30.

Dowiedz się więcej »

Pielgrzymka „Szlakami św. Wawrzyńca”

Nowy Sącz – Wojnicz – Zagórzany

W związku ze zbliżającym się jubileuszem parafia organizuje pielgrzymkę autokarową „Szlakami św. Wawrzyńca”. Odwiedzimy jedyne dwa kościoły na terenie naszej diecezji noszące wezwanie św. Wawrzyńca – kolegiatę w Wojniczu oraz kościół w Zagórzanach. Wyjazd w poniedziałek 29 maja rano a powrót wieczorem. Zgłoszenia wraz z opłatą za przejazd w wysokości 25 zł przyjmuje ks. proboszcz. Ilość miejsc ograniczona.

+ Export Listed Events