w Nowym Sączu
Do rozpoczęcia Jubileuszu 750 – lecia Parafii zostało:

Wirtualny spacer 360 stopni

 
Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania Kościoła św. Wawrzyńca.

 

Wirtualna wycieczka została wykonana w technologii 360 stopni, dzięki czemu można obracać zdjęcia w każdym możliwym kierunku (góra-dół, lewo-prawo) oraz poruszać się pomiędzy kolejnymi miejscami poznając informacje na temat naszego kościoła.

Kula znajdująca się obok prezentuje możliwości takiego wirtualnego spaceru. Najedź kursorem na nią, a następnie naciśnij lewy przycisk myszy jednocześnie przesuwając ją w kierunku w którym chcesz się rozglądnąć. 

Właściwa wycieczka znajduje się poniżej. Zanim jednak przystąpisz do wirtualnego spaceru zapoznaj się z instrukcją. Dowiesz się w jaki sposób sterować obrazem, poruszać między kolejnymi miejscami oraz na co zwrócić uwagę.

Instrukcja poruszania się po wirtualnym spacerze

 

instrukcja

zdjecia

 

Rozpocznij wirtualny spacer 360° – kliknij obrazek poniżej

SPACER


rdn ekai diecezja pkwp wiara